Skocz do zawartości

U CAN DO 60


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwe 3D na pewno nie u can do on troszke zalatuje na fun fly .Jezeli prawdziwe 3D to Funtana S90 lub X100, yak 54 Somenzini extra 330L nitroplanes ostatnio pojawiła sie w PL super model i cena dobra http://www.rcworld.pl/shop/index.php?products=product&prod_id=2880 do tego Saito 91 lub 100 i nic więcej nie potrzeba do szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mialem ten model, polecam fajnie lata przy praktycznie zerowej predkosci mozesz robic wiele dziwnych akrobacji. Wedlug mnie to jest bardziej funfly niz 3D.

W moim byl silniczek SY91 4T (czytaj ASP) no i przy smigle APC 15x4W zawis prawie na maksie ale poza tym bardzo fajnie to latalo. (latalo bo sprzedalem, nie ze cos :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja latałem Questem 50 i spokojnie można się przesiąść na U Can Do i owszem można pokręcić chyba każdą akrobacje przy przesunięciu środka ciężkości na tył.. W dodatku latanie jest przyjemne i urozmaicone gdyż model potrafi bardzo wolno latać bez walenia się na skrzydło czego można doświadczyć w Quescie… Warunkiem oczywiście do akrobacji jest mocny silnik.. Ja mam OS 91 supres II z rurą i zawis robi na ok. 75% gazu… Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.