Jump to content

Pierwszy kwadrokopter, co polecacie?


marijuz2
 Share

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna pierwszego kwadrokoptera i chciałbym zasięgnąć rady u bardziej doświadczonych kolegów ;-)

 

Chciałbym kupić maszynkę o jak najmniejszych rozmiarach, tylko do latania po pokoju, taki który mieści się na dłoni. Cena do 100zł. Jakie polecacie? Miałem okazję latać Overmax x-bee 1.0 i miałem z tego mnóstwo fanu ;-) Zastanawiam się nad tym modelem oraz nad Syma x12 nano. Może polecacie jakieś modele, które mają wymienne ochronki na śmigła? Bo x-bee owszem, ma wymienne osłonki, ale nie można ich dokupić u producenta :-/ A jest to element który na początku uszkadza się bardzo bardzo często...

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Hubsan, części jest pełno u skośnookich braci po cenie ziarenka ryżu ... zamów sobie zza granicy. Może też coś wltoys ....a tak na serio to nie ma nad czym dywagować bo w każdym siedzi podobny silnik i podobna płytka, Hubsan akurat jest jednym z najpopularniejszych i jest do niego dużo części zamiennych - tym się kieruj przy zakupie.

Link to comment
Share on other sites

Synowi kupiłem Cheerson CX-10. Fajna zabawka. W weekend poszedł komplet śmigieł, więc już jadą nowe + osłonka. Razem z śmigłami i osłonką wyszło mnie mniej niż 100pln. Szybko lata, szybko się ładuje, minusem jest dostawa z Chin - niemal 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.