Skocz do zawartości

Turbo Raven


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Ten od Alexa??

Latalem na nim modelem o wadze 330g do lotu i rozpietosci 800mm z nastepujacym wyposazeniem:

-regulator tower pro 30A,

-3x conrad 8g (po co Ci 4 serwa?),

-odbiornik super slim 22g,

-akusy 3s 1320-1500nawet!!

 

I gwarantuje, ze sporo ciagu bylo przy nim. Rysiu podawal bodajze 650-700g ciagu przy 10,5A na 3s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model aktualnie wygląda tak:

9a25357b_P6302353.jpg

f4b3aaca_P6302352.jpg

 

Dziś dopiero wyszła z lublina paczka z wzmocnieniami węglowymi kołami i innymi drobiazgami bez których się nie obejdzie :D Będę czekał tylko jezscze na dostawę z pakietem fullymax 1000mah 25C i na silniczek z UH może w następnym tygodniu już będą :roll:

 

PS: To samo zdjęcie z flashem i bez, tylko na zdjęciach jakoś dziwnie wyszło to pomalowanie imitacji "szybki" nie wiem czemu, na żywo nie widać tego pomarańczu z pod spodu :shock:

 

Na żywo jest o wiele lepiej jeśli chodzi o wygląd, model jest nie fotogeniczny że tak powiem :lol:

 

EDIT: Mam mały problem nie wiem gdzie zamontować serwa lotek? (2serwa po jedno na lotkę) Jakby mógł ktoś narysować mi to w jakiś sposób i wkleić tu do tematu bym był wdzięczny. (nie koniecznie musi być odwzorowany model, jakiś koślawy kadłub lub skrzydło też może być, ewentualnie) Chyba że ktoś by potrafił słownie wytłumaczyć? Tez nie pogardzę a podziękuję (pkt. pomógł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W imieniu Lubarta:

 

 

 

Po dłuższej przerwie budowa ruszyła... Nie wiem ile waży aktualnie model, ale jeszcze odejdzie z wagi resztki kleju a dojdzie wzmocnienie na przód i taśma "ozdobna" (do wykończenia) wraz z naklejkami. Nie mam jak zaważyć na razie, coś wykombinuję z tym ważeniem bez wyposażenia. Aktualnie zostało wmontować wyposażenie i poczekać aż przyjdzie silniczek od meteora i akumulator ze sklepu.

Wygląda to tak: (stoi już na "właściwym"podwoziu mocowanym na dwie śruby nylonowe :) )

 

 

4c7da683.jpg

 

acde2de7.jpg

 

fd0d34d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.