Skocz do zawartości

Serwo rozłącza odbiornik


KRUUP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny (przynajmniej dla mnie) przypadek serwa. W sumie to zastanawiam sie czego to moze być przyczyna? Serwa nie wiem jakiej firmy 17g serwa sa na usterzeniu V w szybowcu. Jak ruszam drazkiem to co jakis czas rozłącza mi na chwile odbiornik. Spawdzalem na dwoch regulatorach w tym jeden z odzielnym bec.jedno serwo chodzi bez problemu. Jak podlaczam inne serwo na miejsce ktoregos tez jest ok. Jak sa podłączone oba to jest kicha. Mam jeszcze cztery serwa w skrzydle i nawet jesli chodza wszystkie naraz nic takiego sie nie dzieje. Ktoś z Was może miał podobny problem, co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem pobór prądu. dwa serwa biorą max 0.5A wszystkie max 1.2A.
Wychodzi na to ze BEC jest chyba winny, mam zewnetrzny BEC (nowy) 3A .http://abc-rc.pl/ubec-3a-5v-6v-2-6s-lipo-hobbywing
Nie wiem czy to normalne że mryga jak ruszam serwami? Jak przełącze go na 6V to nawet jednego serwa nie chce ogarnąć i gaśnie dioda.
Za to podłaczyłem do regla na którym wcześniej sprawdzałem z bec wbudowanym( Jeti Spin 66 Bec 3A) i teraz jest wszystko ok
Także tego też troche nie rozumiem, bo wczesniej rozłaczyło mi kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.