Skocz do zawartości

Problem z Sanwą VG6000


Marcinmb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy!!!

 

Po dosc dlugiej przerwie w modelowaniu i zajmowaniu sie modelarstwem(od pazdizrnika)moje modele i wszystko z nimi zwiazane zdazyly sie juz pozadnie zakuzyc...Postanowilem spowrotem zajac sie modelarstwem ale natknolem sie na problem ktory byl jednym z powodow mojego "odstawienia modeli".A dokladniej chodzi o to,ze w mojej aparatuze(Sanwa VG6000)gaz dzilaa w druga str...Jak daja gaz na max do gory to sil stoi a jak daje max w dol to idie na max obroty.... :roll: A co najgorsze nie jest to revers bo juz probowlaem... :? A wiec zwracam sie z prosba do wszystkich modelarzy posiadajcych sanwe o pomoc w rozwiazaniu problemu.

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam,Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinmb, jak kcesz to mozesz podjechac na muchowiec z modelem i aparatura.

Ja mam sanwe to przelozymy tylko kwarc i sprawdzimy.

 

A moze regulator masz jakos zle ustwiony? Niektore sie uczy... Tylko czy aby odwrotnie sie da?

 

Dziwne ze to nie revers... u mnie revers dziala jak nalezy :)

 

ew pisz na PM i cos pokombinujemy na miejscu.

 

edit

moze cos kombinowales z EPA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareq,wlasnie z enie..i tu jest problem

ale jak zalacze z gazem u gory to piszczy.ale wystarczy Ze rusze o jeden zabek i dam spowrotem an dol to juz mam max gaz...a dam do gory to mama 0 gazu

a jak wlacze apke z gazem u gory to mam wlasnie tre pikanie... :roll:

Rafik,masz moze gg??jak tak to prosze napisz na nr 6561062 i bedzie najlatwiej pogadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam regulator ma serwa zaraz spr tak jak pan mowi...tylko znowu mam problem bo chyab mi cos il-po szwankuje bo klezal rozladowany przez ponad pol roku i chyba napiecia nie ma :)musz ego naladowac a do tego potrzebuje samochod ktory jest teraz razem z tata w pracy :)wiec musze poczkeac do wieczora ze spr... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.