Skocz do zawartości

Miracle 900


Radek08096

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim sklepie internetowym można kupić miracla 900.

 

Przeszukałem już wszystkie sklepy ale na żadnych nie znalazłem tego samolotu oprócz jednego sklepu w którym jest on w sprzedaży ale pisze "chwilowy brak towaru".

 

Jeśli znacie jakiś sklep internetowy w którym mogę go zakupić to napiszcie.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Co się bardziej opłaca kupić do latania 3D : Miracla 900 czy extrima.

 

 

Dzięki za wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz bardzo dobre modele z EPP do nauki latania 3D to polecam model z firmy VAModels np Katana lub EXTRA 330 albo coś deskowego Runner

Sam mam Runnera i lata świetnie, a jakość wykonania jest o niebo lepsza niż modeli firmy Boruwka. Konstrukcyjnie modele z firmy VAModels są jak na EPP bardzo dobrze dopracowane i posiadają przestrzenny kadłub. Model Miracle to jest jeden kawałek EPP którego musisz wycinać, wzmacniać i przerabiać, nie mówiąc już o malowaniu.

O tym modelu EXTRY 330 było już coś na forum, ktoś go składał

 

Widziałem wszystkie te modele i gdybym miał wybierać nawet bym się nie zastanawiał i brałbym bardzo ładną KATANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.