Skocz do zawartości

Aparatura na przyszłość


Michał Smolarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chodze z zamiarem kupienia aparatury. Szukam takiej, z której będę korzystał przez lata. Chciałbym na nią wydać 600-750 za nową, lub 250-350 za uzywana. Interesuje mnie jaka to powinna być bym mogl z niej dlugo korzystać, nie musiał jej zmieniac za jakis czas, bo cos... itp. Wg mnie ciekawy jest Hitec Eclipse w "full-opcji" w mojej wyzszej klasie cenowej, czy moze mądrzjeszym rozwiazaniem bedzie zakup uzywanej, 6-kanalowej aparatury???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Szukam takiej, z której będę korzystał przez lata....

Ja miałem podobny dylemat i kupiłem MX-16s. Droższa ale myślę, że zaspokoi wszelkie moje potrzeby (modelarskie oczywiście ;-)). MX-12 zdaje się słabo stoi z timerami. Za to w MX-16 pod tym względem jest OK.

Może to http://www.pitlab.pl/aparatura.html Ci pomoże ? Mnie nie pomogło :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.