Skocz do zawartości

Turnigy SWITCH 10A


czester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy mam na stanie taki regulator lecz nie posiadam żadnej instrukcji regulator ma dwa wejścia i dwa wyjścia chciał bym zasilić 10 serw i nie wiem jak do końca to połączyć czy podwójne wyjście zasilane jest z obu naraz pakietów czy są to po prostu dwa oddzielne układy bec.

post-3100-0-42306200-1455042586.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według skąpego opisu na stronie Hobbykinga i mojego nieudolnego tłumaczenia wynika, że układ pracuje na dwóch pakietach. Wybierasz ręcznie z którego zaczyna pracę, a gdy napięcie na nim spadnie poniżej określonego progu, automatycznie przełącza na drugi pakiet/akumulator. Co do wyjść niestety nie wiem. Jak coś znajdę więcej,to podrzucę.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić tak zmontować płytkę na której bym zabudował 10 przedłużaczy i jeżeli by wyjścia równolegle podawały zasilanie to chciałem zasilić po 5 serw z każdego ale zaczyna mi sie to nie podobać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witacie ponownie już rozgryzłem te regulator więc jest tak urządzenie posiada dwa układy i zasilane są bez różnicy czy z jednego lub  z drugiego pakietu .Po załączeniu pakietów można wybrać sobie np, jeden pakiet kiedy spadło napięcie do 6,3v włączył się się drugi pakiet,można także uzbroić oba na raz ręcznie tak jak na filmie powyżej i tak samo bez problemu można używać jednego z tym że nie jestem pewien tego progu przełączania i nie wiem czy regulator by się przypadkiem nie przełączył się na pakiet którego by nie było ale to raczej nie zbyt możliwe ale więc zastosuje dwa pakiety dla pewności lepiej nie kusić losu model sporo już kosztował więc trzeba dmuchać na zimne .Pod obciążeniem 3A nawet się nie grzeje zmostkowałem obydwa wyjścia i połączyłem z dziesięcioma przedłużaczami będzie to ala menadżer zasilania gdzie zabezpieczony zostanie odbiornik przed przeciążeniami gdzie przy tej ilości serw  standardowych pewnie pakiety będą miały co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.