Skocz do zawartości

Spuchnięte ogniowo w pakiecie.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Na początku tego sezonu kupiłem pakiet DUALSKY 3S 2200 mAh. Obecnie po ok 3 misiącach użytkowania i ok. 30 ładowaniach jedno ogniowo napęczniało. Silnik jest wyraźnie słabszy na tym pakiecie ale czas lotu nadal przyzwoity. Czy można go bezpiecznie nadal użytkować czy to już śmierć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest jedna rzecz, o której nie napisałem wcześniej. Model z tym pakietem zaliczył jakiś czas temu kreta i na pakiecie odbiła się oś silnika. Nie jest to duże odkształcenie ale jednak jest i przypuszczam, że to może być powodem spuchnięcia. Mimo to bardzo długo było dobrze i nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po gwarancji :(, li-pole są delikatne sam tak parę załatwiłem, co do użytkowania to powiem tak w zasadzie powinieneś pakiet rozebrać i przerobić go na 2s1p , ja mam 2 pakiety lekko podpuchnięte i na razie użytkuję je dalej zachowując zwiększoną ostrożność zwłaszcza przy ładowaniu (zawsze pod nadzorem i pakiety w doniczce :) ) tym niemniej pakiet będzie coraz słabszy i długo nie pożyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.