Skocz do zawartości

mój Super Cub (codziennie nowe fotki)


Kicaii

Rekomendowane odpowiedzi

o to po 2 dniu latania ;) sory ze niema fotek w powietrzu ale latałem wieczorem i nie wyszły obiecuje że dodam za niedługo w powietrzu (codziennie nowe fotki )

 

 

pare fotek:

 

Bardzo skupiony na locie:

2vx3k2w.jpg

 

powrót po szukaniu samolotu około 5 minut (samolot bez uszkodzeń ;) ):

id6at3.jpg

 

no i ja z samolotem:

2medffn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Piperek, widziałem go na okładce tylniej nowego Modelarza, mógłbyś mi przybliżyc na czym polega ten "Anti Crash Technology" który tak hobbyzone poleca?

 

Model posiada jakiś czujnik wysokości na dziobie? Za pomocą wpięcia go do odbiornika koryguje lot serwami?

 

Powodzenia w powietrzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś mi przybliżyc na czym polega ten "Anti Crash Technology" który tak hobbyzone poleca?

 

Model posiada jakiś czujnik wysokości na dziobie? Za pomocą wpięcia go do odbiornika koryguje lot serwami?

 

 

anti crash technology polega na : w przodzie samolotu jest czujnik skierowany do góry który "widzi niebo"a na tyle czujnik skierowany do dołu "Który widzi ziemię"kiedy model się przekręci do góry nogami lub zacznie pikować Auto pilot przejmie stery odwróci go i wyniesie na bezpieczną wysokość najlepiej działa na 60m i w słoneczny dzień.

no i można go włączyć i wyłączyć z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki bluza bo było okropnie zimno aaa i zapomniałem się pochwalić dziś doświadczony pilot uczył mnie lądować no i zaryłem pare razy i kraksa połamana osłonka kadłuba (już okleiłem ją )

 

 

 

EDIT//

no i nadal nie latam boo... leje ;( :| :| ale może polatam jutro. no i oczywiście co dziennie przez wakacje ;) jak mi się tu nudzi i mam pytanko ile będzie kosztowała plastikowa osłona silnika do modelu super cub (bo rozbiłem przy nauce lądowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.