Skocz do zawartości

Traxxas x01 lub Petrol


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od niedawna szukam modelu traxxas x01, jak okazuje sie jest problem bo albo go nie ma albo występuje bez pakietów Li-Po, rc Wroblik sprzedawał z pakietami lecz niestety już nie ma, ja rozłozylem ręce odnosnie poszukiwań.

Moje pytanie czy pomoże mi ktoś w znalezieniu modelu w PL? Zależy mi aby był z pakietem akumulatorow.

 

Natomiast mam jeszcse jedno pytanie ponieważ szukam alternatywy dla traxxasa i.myślałem nad petrolem lecz same wersje off road co niestety mnie nie zadowala bo myślę nad wersją on-road.

 

Jeżeli będzie ktoś w.stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny za co Z góry serdecznie Dziękuje.

I ostatnie pytanie czy jest ktoś z Rzeszowa? Poszukuje osoby do pomocy mojego pierwszego odpalenia Hpi trophy 3.5 kupiłem uzywany model i nie chciał bym popelnic żadnego błędu, bo wiem czym może skończyć się ta przygoda :(

Serdecznie wszystkich Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem że przy spaliniaku jest trochę zabawy ale przy petrolu trochę mniej niż przy nitro, a co do pakietów Li-Po widziałem model ma specjalne końcówki czy można dobrać inne pakiety jeżeli tak to np.jakie?

 

Dodano:

Chyba zamówię traxxasa z ebay, jakas podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki , można dokupić i przylutować. Wiedz że zamawiając z ebay zapłacisz vat i clo ( bo to pędzie dosc duza i ciężka paczka

 

Edyta

Jak chcesz petrola on road to zobacz sobie hpi baja 5R

 

Wysłane z mojego MS4501 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mikołaj jednak myślalem nad petrolem on Road jednak nie do kupienia modele bądź ja nie mogę znaleźć, są w sprzedaży jeszcze petrole on Road?

Z ebay odpuscilem czekam na info od rc team.

Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.