Skocz do zawartości

Dzień dobry!


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno postanowiłem zacząć swoją przygodę z modelarstwem. Byłem nieźle zaskoczony, gdy zobaczyłem że to forum zrzesza tak ogromną społeczność modelarzy. Poniżej postaram się napisać kilka linijek o sobie.

Pracuję w młodej firmie, która tworzy komercyjne bezzałogowce własnej konstrukcji (quadrocoptery oraz samoloty) i zaraziłem się od tych ludzi pasją do latania oraz budowania modeli. W firmie jestem informatykiem i tworzę sztuczną inteligencję do tychże maszyn, więc o samym lataniu mam raczej niewielkie pojęcie. Swego czasu latałem bardzo dużo na symulatorach (FSX, Combat Flight Simulator, ostatnio WarThunder), a ostatnio także latalem Cessną przez kilkadziesiąt godzin na certyfikowanym symulatorze i przeszedłem na nim krótkie szkolenie (wystartować, krąg nad lotniskiem, trzymać kurs, wylądować). Jakiś miesiąc temu kupiłem sobie miniaturowy model quadrocoptera, który już całkiem nieźle opanowałem, ale myślę obecnie o zakupie motoszybowca - głównie ze względu na potencjalnie dłuższy czas lotu przy niższym koszcie oraz ze względu na większą radość którą sprawia mi pilotaż samolotu. Jako członek forum chętnie się wymienię się informacjami i podzielę wiedzą na temat elektroniki, automatyki i informatyki o ile tylko będę mógł w czymś pomóc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.