Skocz do zawartości

Podziękowanie za życzenia urodzinowe


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za życzenia.

Jestem bardzo mile zaskoczony z ich ilości.

 

 

Jest to dla mnie szczególny dzień bo dokładnie rok temu rozpoczął się nawrót mojej choroby modelarskiej. Na moje 40-te urodziny dostałem w prezencie wypad do sklepu Pana Leszka Jury w Andrychowie i wyszedłem od niego z pełnym ekwipunkiem.

 

A w tym roku chciałbym się pochwalić co dostałem od moich ukochanych córek, jest to najnowszy nadajnik modelarski (jeszcze nigdzie nie prezentowany – i w ogóle) oraz zestaw do składania (prawdopodobnie „tartak” bo jest dużo kleju) – model LATADŁO 52500

 

Oto zdjęcia najnowszej aparatury (z tego co mi córka tłumaczyła to jest to sprzęt który wykracza wiele lat za teraz dostępnymi)

ade7d97e314d7b6emed.jpg

 

Oraz zdjęcia mojego modelu po ropakowaniu (widać że jest Hong Kongu ) (sprawdzałem w UH – nie mają takiego)

ba9624a6743ec2a8med.jpg

 

Oraz zdjęcia jak ma wyglądać gotowy

ba3306524a621b8cmed.jpg

 

 

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany, to przedstawię na forum szczegóły i montaż oraz loty (choć córki mówiły że to tajemnica i prawa autorskie – tak że nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty, Mirek, loty zaprezentuj :D

 

Z lotem może być problem bo coś mi się wydaję, że potrzeba do tego jakiejś mocy, bynajmniej nie lipoli (są słabe) bardziej coś tak jak np Hary Poter lub Jedi z Gwiezdnych Wojen.

Ale muszę dokładnie instrukcje poczytać, lub szukać na innych forach (może spirytystycznych, lub jakiś innych) :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za życzenia i dobre słowo, naprawdę jest mi bardzo miło że tak wielu pamięta.

 

Oj gdyby te wszystkie życzenia się sprawdziły, to byłbym piękny, młody i bogaty, a tak to tylko jestem młody i wszystko jeszcze przede mną (tak myślę)

 

 

 

PS.

Wieczorem zapraszam na piwko i małą imprezkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.