Skocz do zawartości

hitec hfs-q6mt


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

dziś skasowałem szybowiec i zauważyłem, że po kraksie serwa dziwnie się zachowują. mianowicie wogóle nie reagowały na wychylenia drążków i "wariowały" tak jakby dostawały jakiś obcy sygnał. a po wyjęciu kwarcu było tak samo. mam pytanie: czy to wszystko znaczy, że odbiornik jest już KAPUT czy może to wina kwarców? pomóżcie, bo nowy odbiornik to ponad 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajcie a znajdziecie!!! znalazłem e-sky ek2-0420 na 35mhz 6 kanałów (za 45zł). tylko pytanie czy będzie współpracował z nadajnikiem hitec laser 4 na 35mhz (niby piszą, że kompatybilny) i czy kwarce które mam będą pasowały.

 

p.s.: odpowiedź powyżej zbiła mnie z tropu!!! a nie mam jak sprawdzić, bo nikt u nas nie ma hiteca, a odbiornik i kwarc do odbiornika to i tak daje 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.