Skocz do zawartości

uszkodzony włącznik


marek24p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj urwał mi się wystający cypelek od włącznika regulatora silnik bezszczotkowego (był w miejscy widocznych malutkich sprężynek). Elektronikę da się włączyć przesuwając suwak malutkim śrubokręcikiem ale na dłuższa metę będzie to niewygodne. Czy da się taki włącznik kupić nowy. Problemem może być chyba dodatkowy guzik szczerze mówiąc nie wiem do dzisiaj od czego on jest ale jest. Regulator to turnigy 80A dokladnie taki:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__25140__Turnigy_TrackStar_Waterproof_1_10_Brushless_Power_System_3520KV_80A.html

 

Na początku pomyślałem aby wkleić ten wypustek na kropelkę ale boję się że sklei się coś jeszcze i przesuwak przestanie się przesuwać z pozycji na pozycję. Pytanie moje jest takie czy można kupić tą metalową puszeczkę i dać jakiemuś zegarmistrzowi do przylutowania czy może jednak da się kupić taki gotowy włącznik. W sumie to mam taki od jakiegoś regulatora Tamyia ale tam są 2 kabelki a w tym 3. 

post-17567-0-13770100-1462301519_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslałem. Nigdy go nie używałem bo w zestawie zakupiłem kartę programującą i nią tez wszystko ustawiałem.Czy li na upartego mógłbym zastosować jakiś inny włącznik z wyjściem kabelków czerwony/czarny bo ten żółty to pewnie sygnałowy jest od tego guzika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.