Skocz do zawartości

mam problem z zakłuceniami _POMOCY !!!!!!!!!


Pablo_433

Rekomendowane odpowiedzi

witam OLO ,zrobiłem cięgno gazu -odizolowałem od silnika ,odbiornik odsunołem na maxa do tyłu jutro po próbach na łące napisze jakie efekty po Twoich wszystkich poradach z długością kabla serwa i zamianą wtyczek w odbiorniku -narazie dzięki -Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jest jedna możliwość moim zdaniem -jak to wszystko nie zadziała to będe zmuszony założyć popychacz na ster wysokości i serwo założyć na normalnym przewodzie fabrycznym no i licze się z drganiami tegoż popychacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W popychaczach ważniejsze jest to żeby miały odpowieną sztywność,drgać i tak będą.

Mój model jest chyba podobnej wielkości,mam tam założone dwa popychacze na każdą połówke i dwa serwa.popychcze zrobione z rurek węglowych 5x3mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wreszcie można pisać coś miałem z komputerem i odrazu WIELKIE DZIĘKI KOLEGO O L O !!!!!!!!!!!!!!!!! zmieniłem cięgno od gazu na plastik i wszystko działa 100% sprawności zero zakłuceń ,teraz w niedziele pierwszy lot w moim życiu benzyniakiem do tej pory latałem żarowymi i elektrykami -dzięki pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż jeszcze zasięg na ziemi,masz wg.mnie niebezpieczne blisko odbiornik :D ale nie chcę krakać i życzę pomyślnego oblotu.

Zamów pogodę na oblot bo mnie dziś z lotniska wygoniła burza a konkretnie pierwszy grom i pobiłem swój rekord w pakowaniu modelu do samochodu :D

 

ps.

Do Piły przyjadę napewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.