Skocz do zawartości

multiplex combi 80 sport i odbiornik UNI 9


szymon_wolebez

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrałem od znajomego model z aparaturą do usprawnienia. Jest to swego czasu perełka techniki. Nadajnik wydaje sie byc rozbudowany, radyjko na 40Mhz. Zanim sie za to zabiore chcę zdobyc jakie kolwiek inf.

Modelik to szybowiec z usterzeniem V i własnie o te V sie rozchodzi. Tak mi sie zdaje, ze niegdys latało to wałsnie z ta apką. Brak miksera mechanicznego, domysł, ze moze jest wszczepiony w nadajniku. Z prawej strony są 4 przełączniki o nr. od 1-4 ,a na lewej 4 malenkie potencjometry. W srodeczku tez sie znajdą jekies pstryczki , wolne wtyki i gniazda na płytkach. Widac, ze stworzona była do rozbudowy. Wszelkie zdjecia podesle.

Odbiornik UNI 9 ma zieloną antenke i napewno nie jest to 1m co bydzi obawy czy to oby ogrinał.

Pierwszym krokiem bedzie wskrzeszenie pakietów po kilku letnim spoczynku. Uporządkowanie kabelków.

W ostatecznosci mysl nad skomputeryzowaniem zbigowym , w tak sporej obudowie pieknie sie by to prezentowało. Po takim zabiegu to moja flashx5 zostaje w tyle.

 

Prosze o wszelkie inf. na temat nadajnika, odbiornika itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.