Skocz do zawartości

podwozie spec-r s2 - drgania w przodzie


marek24p
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy świeżo zakupionego modelu spec-r s2. Model ogólnie jeździ bardzo dobrze ale podczas mocnego skrętu (max. Wychylenie) koła wpadają w spore drgania. Jednocześnie zaczynają drgać drążki kierownicze jak również pasek napędowy. Słychać od razu głośniejszą pracę napędu. Można to zauważyć tylko podczas trzymania modelu w rękach, bo podczas jazdy nie sposób dojrzeć. Na początku myślałem że to pasek ociera o maksymalnie wychylone drążki ale przy zdjętych kołach nic takiego nie słychać i dolegliwości te nie występują. Wszystko zaczyna się przy założonych kołach. Nie wiem czy było to też gdy miałem luźniej napięty pasek bo ostatnio postanowiłem go napiąć widząc jego drgania podczas pracy. Macie jakieś pomysły? Może ktoś pomoże w szczególności posiadacze tego modelu, choć przypuszcza że nie jest nas dużo w kraju, bo to chyba jeszcze mało popularny model. Na forum dotyczącym typowo aut RC ciężko jak zwykle uzyskać pomoc więc walę prosto do Was.
Wszystko przedstawia filmik w poniższym linku. Może aż tak tego nie słychać ale proszę uwierzyć że głośność różni się mocno przy skręcie kół które na pewno o nic nie haczą.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IvbyoK-BQos

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.