Skocz do zawartości

konfiguracja sterowania - jak podpiac serwa??


LQ

Rekomendowane odpowiedzi

hyba jednak kupie jakiś lepszy silnik go tego maga - ten mój jakiś nie mrawy

 

Nie sądze aby to była wina silnika, myśle że należy przetestować inne śmigła.

Na jakim śmigle latałeś, jakie masz?

 

PS. proszę powiedzcie jak sprawdzić wyważenie modelu? nie wiem gdzie dokładnie umieścić pakiet ?? w którym miejscu mam podeprzeć model w instrukcji do maga nic nie wyczytalem.

 

W instrukcji jest bardzo dokładnie pokazane na stronie Abb.43 - zdjęcie na połowe strony (67mm od krawędzi natarcia)

 

Co do skręcania modelu - odegnij troche ster kierunku w druga strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do niemrawości to zwracam honor :) jestem wlasnie po pierwszym oblocie i regulacji modelu wylatałem cały pakiecik i lata sie pięknie na 3/4 gazu smiglo GWS - 10x4.7.

Mam tez GWS - 10x6 10x7 kupiłem sobie na zapas wiec jak by co to po testuje inne ale mini mag na 10x4.7 na pełnym gazie śmiga bardzo żwawo - radzi sobie nawet pod wiatr wiec póki co nie będę przesądzał - LATANIE JEST ZAJEBISTE :) zaraziłem sie na maxa :)

 

Bardzo dziękuję wszystkim którzy mi pomogli i służyli dobra rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że model się sprawdził.

Gratuluję udanych lotów i teraz nic tylko latać i latać.

 

Model ze śmigłami o większej drugiej liczbie będzie szybciej latał (jeżeli moc silnika jest do tego wystarczająca) Dlatego jeżeli teraz dasz śmigło 10x6 lub 10x7 to model powinien latać szybciej.

Druga liczba w oznaczeniu śmigła oznacza drogę jaką by śmigło przebyło przy jednym obrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Mam problemy z ustawieniem statku

Posiada 3 śruby i dwa stery przy pełnej mocy stery nie sa stabilne a czsem same skręcają na maxa w lewo

Nie wydaje mi się, żeby problem polegał na słabym serwie

Chyba to będą problemy z zakłucaniami lub uszkodzonym odbiorniku może nadajniku

Kupiłem MC12

Czy ktoś z Was miał podobne problemy

 

 

A tak na marginesie nie potrafię uruchomic funkcji włącz wyłącz

kupiełm fajne wączniki ale sa sterowane manetkami

w nadajniku sa zamontowane dwa właczniki

Z instrukcji wyczytałem że służa do włączania dodatkowych funcji trymowania czy jakoś tak Jeszcze nie jestem sie mocny w te klocki :oops:

 

Z góry dzieki za wsparcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrula, jak widzę siedzisz juz na tym forum jakiś czas, więc proponowałbym pisać we właściwym dziale. Tutaj dyskutujemy o modelach latających, elektrycznych i związanych z nimi trudnymi początkami. Pytanie Twoje nijak sie ma do tego miejsca.

Wejdź do działu poświęconego modelom pływającym, być może tam ktoś już napotkał problem podobny do Twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.