Skocz do zawartości

EDGE 540 2m z CMPro


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam yaka z www.hobby-fans.com 270 dolców plus 200 przesyłka plus vacik od zanizonej przez miłego Danny Liu faktury celnej :) Model lata naprawdę super, waży koło 8 kilo z pół litrem paliwa i ciężkimi pakietami. Na przesyłke EMS czekasz koło tygodnia, potem od Twojej upierdliwości zależy jak szybko ją odprawią. Mi się udało na 8 dzień mieć model w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-arf, Top Model, Wild Hare, Orion model to tak na szybko z głowy.

 

a gdzie je kupić? przesyłka z Usa to ponad połowa ceny modelu?

 

Nie mam pojęcia dlaczego akurat chcesz kupować w USA ( chyba nie z powodu niskiej ceny skoro przesyłka taka droga ) a w/w modele można kupić w polsce , C-arf u Pana Wiesława Chmielewskiego , Top Mode i Wild Hare sprowadzi ci np. MIXMODEL , a Orion Model można zamówić w Modelpartner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie troszeczkę odbiegacie od wątku :D

Modele z CMPro to nie 3D ,są raczej do latania bardziej spokojnej akrobacji,i wydaje mi się że tak należy je traktować.Edge i EXTRA 2m ze względu na cenę i opisy niektórych posiadaczy wydają się dość atrakcyjne dla tych co nie lubią :D lub nie potrafią jeszcze tak latać :D ofertą .Sam jestem zainteresowany zakupem takiego modelu (pierwszy na benzynę )i nie chcę wyłożyć dużych pieniędzy na początek.Jeśli mi się spodoba to wiadomo że w miarę jedzenia apetyt rośnie.Więc jeśli można to prosiłbym o wypowiedzi w tym kontekście dotyczące modeli z CMPro jako modeli dla zaczynających przygodę z dużymi modelami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam extre 330l z cm-pro z silnikiem DL50. model wg mnie nie jest najgorszy do ropoczęcia przygody z benzyną. ładnie prezentuje się w powietrzu i cieszy oko przelatując nisko nad pasem - wymaga jednak sporo umięjętności w pilotowaniu.

 

(jest to mój pierwszy sportowy model a wcześniej ujeżdżałem duże trenerki).

 

spotkałem na tym forum wiele opinii, że cm pro jest do d... lecz na youtube ludzie latają tymi modelami i to całkiem fajnie.

powiem tak - jak masz duże doświadczenie w lataniu samolotami typu extra katana czy edge i chcesz ostro polatać to kup lepszy model a jak chcesz polatać sobie rekraacyjnie to kup cm-pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem dla kogoś kto zaczyna przygodę z akrobacją , potrzebny jest dobrze latający model , który wybacza błędy pilota , a nie "cegłolot" z CMPRO , pozatym temat założyłeś w dziale akrobacja 3D , więc nie pytaj o modele do spokojnej akrobacji , model z cmpro na początek to najlepszy sposób żeby się zniechęcić do akrobacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam RC parę lat.Przerobiłem f3a, fun fly i chciałem spróbować coś większego.

Widziałem w akcji modele różne z CMPro .Extre 330L znam ale Edge 2m to nowy model całkowicie konstrukcyjny i może ktoś już ma(a sprzedano ich trochę).Waham się między Extrą a Edgiem(silnik Dl50 mam ,serwa i pozostałe wyposażenie),więc pozostał tylko model a jak wspominałem na początek nie interesuje mnie 3d tylko oswojenie się z lotem dużym modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chcesz model dobry czy tani? Jeżeli chcesz dobry i tani to kup dwa, jeden dobry, drugi tani. Niestety takie mamy realia. Kupowanie bubla to tak naprawdę strata pieniędzy. Mniejszych pieniędzy? ale tak czy inaczej strata...

 

 

edit Ale dlaczego oswajać sie z modelem, który kiepsko lata? dobrym modelem wcale nie trzeba latać 3d akrobacja klasyczna na nim też zdecydowanie lepiej wychodzi i bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziś dostałem to z modelpartner. przejżyj - może coś wybierzesz

 

 

 

cytuję...

 

na stanie mam:

 

1. Extra 2040 mm

http://www.modelpartner.ig.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=918&sName=extra-300-160-r

2. Katana 2130 mm

http://www.modelpartner.ig.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=923&sName=katana-2-1

3. Diablotin 2200 mm

http://www.modelpartner.ig.pl/sklep/?p=productsList&sWord=diablotin

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cmpro mam już pewne doświadczenie i tak naprawde nie wiem czy model jest do bani czy osoba nim sterująca. też szukam czegoś "lepszego" bo moja extra już troszkę przeszła... 8). podczas tych poszukiwań stwierdziłem, że z 1500-1800 minimum trzeba będzie ze skarbonki wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.