Jump to content

Witam wszystkich forumowiczów ;)


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Witam wszystkich forumowiczów / maniaków modeli latających i nie latających też bo na pewno i tacy tutaj bywają.

 

Żeby miało to ręce i nogi to może napiszę kilka słów o sobie. A więc mam na imię Piotr i mieszkam sobie na kresach byłej Galicji (południowe okolice Krakowa), lat mam dopiero 24 ;)

 

Modelarstwem interesowałem się jak byłem młodszy a z przyczyn konieczności zarobku nie miałem na to za bardzo czasu, obecnie czasu mam dużo więc pomyślałem że czemu by nie spróbować jeszcze raz... Tylko tym razem z modelami latającymi.

 

Planuje zakup na start motoszybowca albo szybowca bez napędu i modyfikacji na silnik elektryczny. Nie do końca jestem pewien wyboru, ponieważ na alledrogo znalazłem tylko 2 które by mnie interesowały.

 

Discus o rozpiętości skrzydeł 2.6m oraz mocno używany DG 600 o rozpiętości 3.27m. Ważna duża powierzchnia skrzydła.

 

Bez bicia przyznam że nie jestem pewien silników które do nich ewentualnie bym zakupił : TURNIGY C3542, Outrunner HX 3548B lub Turnigy o ciągu do około 5kg.

 

Motoszybowiec ten chciał bym wykorzystać jako platformę do testów autopilota oraz kamery Pan/Tilt które po ewentualnie udanych testach chciał bym umieścić w finalnej wersji mojego pomysłu.

 

Mam nadzieje że z czasem uda mi się zdobyć od was informacje (groźnie brzmi ;) ) których potrzebuje a gdy sam nabiorę doświadczenia to będę mógł się nim podzielić z innymi.

 

Pozdrawiam

 

agrafek

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.