Skocz do zawartości

Opis jak poprawic zasieg i moc apki Esky 0406A (Belt,King)


remzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak potwierdzona , są wnioski , .

 

Drogi Kostku - przeciez napisalem zweryfikowana a nie potwierdzona - a Ty chyba czytasz to co chcesz przeczytac a nie to co ktos (czyli ja) z wielkim mozolem napisal :) - jak tam z Toba jest ? :)

 

 

 

....nie chciałbym latać blisko Ciebie.

 

Alez nie musisz :) - nie ma przymusu zadnego ale to zadnego - masz absolutne prawo trzymac sie odemnie jak najdalej , wszak zyjemy w wolnym kraju - nie wiem jak inni ale ja latam na 2,4Ghz :) .

 

Tak na marginesie - uwielbiam u innych generalizowanie i wyciaganie szerokich wnioskow na podstawie jednego pomiaru , jednego egzemplaza - jednego modelu itp. "jednego" .

Poczekajmy moze na wyniki pomiarow innych aparatur - innych producentow - i innych konstrukcji .

Poczekajmy na WERYFIKACJE - (umyslnie z duzej litery) tych wszystkich wnioskow .

 

 

Uwielbiam tez w dyskusjach merytorycznych ataki personalne (at persona) - co zazwyczaj swiadczy o wielosci i wazkosci argumentow merytorycznych interlokutora :) oraz jego "desperacji" .

Kostku - bys sie wstydzil - tak inteligentny czlowiek - nie spodziewalem sie .

 

 

Nawiasem mowiac - "oni"(chinscy producenci) - dbaja o czystosc pasma ? - no chyba sobie jaja robisz drogi Kostku - nie wlozyli by tam takiego nadajnika jakby przez mysl im przeszla jakakolwiek czystosc jakiegokolwiek pasma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.