Jump to content

Lama V3


pawel859

Recommended Posts

A mi działała na komputerze bez pstrykania :P Natomiast jeśli masz drugą aparature to można je spiąć ze sobą - uczeń + trener i jak nie możesz opanować modelu to trzymasz ten przełącznik (trzymasz bo on jest chwilowy) i kontrolę przejmuje doświadczony trener. Ot co wiem o tym "pstryczku" :D (i faktycznie tak działa).

 

Do komputera to sciągnąłem program chyba smart propo plus czy jakoś tak ustawiłem wejścia miokrofonu i działało wszystko bez pstrykania (po wyjęciu kwarcu).

Link to comment
Share on other sites

do wlaczenia funkcji trener.

Kiedy podlaczasz do kompa, musisz "pstryknac" nim, wtedy wylaczy sie modul nadawczy, dzieki czemu bedzie mozliwa praca poprzez kabel z komputerem.

 

Co ty za farmazony opowiadasz ? :) . Jakas instrukcje przeczytales czy tak sobie tylko "filozujesz" ? :) .

Ten przelacznik odlacza wewnetrzny koder i do modulu RF kieruje sygnal PPM z drugiej apki , tej ucznia - jak uczen zmierza ruchem jednostajnie przyspieszonym do ziemi to nauczyciel puszcza ten "pstryczek" i przjmuje kontrole nad modelem za pomoca swojej apki - jednoczesnie ratujac go od niechybnej smierci stosujac mistrzowskie umiejetnosci pilotowania ( w koncu to przeciez nauczyciel :) ).

 

Podlaczajac do kompa - ten pstryczek nic nie robi , nie pstryka sie nim bez potrzeby - nalezy tylko wyjac kwarc aby nie uwalic koncowki radia .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.