Skocz do zawartości

Następny RWD-5 by Skazoo...


Locke

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich :wink: Już od pewnego czasu przeglądam to forum i bardzo mnie zaciekawiło. Od niedawna ,,zajmuje się" modelarstwem, do teraz robiłem jakieś niby latające modele. :D Teraz postanoiłem troche bardziej na powaznie sie tym zająć, więc zacząłm robić chyba juz setnego :D na tym forum Rwd by Skazoo. Jednak trochę robe po swojemu, a więc niedałem w kadłub listewek, bo okleje go potem papierem i będzie i tak pancerny, wiem bo mialem taki model. Do teraz zrobiłem tylko niedokonca kadłub ze statecznikami. Potem robie fotki i wstawie na forum. Mam jeszcze pytanie: czy pociągnie go speed 400 7,2 V bez przekładni i z pakietem 1600mhz ?? A co do aparatury to niewiem czy jakąś kupie ale jak coś to może w śierpniu za czymś popatrze.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.