Skocz do zawartości

Przewinięcie silnika - Silnik 3f D2830-09


LQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzis mój nowy silnik Silnik 3f D2830-09 odmówił posłuszeństwa po ledwo kilku dniach pracy - jestem zniesmaczony i w przypływie złości prawie wrzuciłem go do stawu!!

 

Ale pomijając moje nerwy nie będę go reklamował bo dokonałem małych modyfikacji i reklamacja nie wchodzi w grę bo sprzedawca będzie marudził - ze to ze tamto ze to pewnie od tego - nie mam ochoty na takie przekomarzania.

 

Silnik ma zwarcie na którymś z uzwojeń nie obraca sie tylko podskakuje - sprawdzałem regulator i pakiet na innym silniku i śmiga wiec wina nie leży po stronie pakietu.

 

Potrzebuje pomocy kogos kto ten silnik naprawi czytaj przewinie - ja sie na tym nie znam - nie mam drutu ani mozliwosci sprawdzenia - czy znajdzie sie ktos kto pomoze mi z tym problemem??

jeśli tak to ile by mnie to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.