Skocz do zawartości

Piknik Modelarski - Góra Żar - 2008


LQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obiło mi sie o uszy ze w ten weekend odbędzie sie międzynarodowy piknik modelarski na gorze żar - nie znalazłem jednak nigdzie oficjalnych informacji - powiedzcie proszę czy dobrze słyszałem jeśli tak to ile trwa piknik?? jesli kilka dni ( piatek sobota niedziela) w jaki dzień najlepiej sie pojawić.

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl nie gorączkuj sie tak :) jak szukałem na forum to wywaliło mi posty z zeszłego właśnie roku - nic na temat tego 2008 nie znalazłem - do posta podanego przez ciebie nie trafiłem.

Co do działu nie wiedziałem ze różne to zły dział nie widziałem ze imprezy są w reszcie.

 

Poza tym po co te wykrzykniki chcesz na mnie nakrzyczeć i mnie przestraszyć ?? :) - zapytałem kulturalnie - skoro tak cię to boli ze znam jeszcze całego forum bo przyznaje ze nie siedzę z głową w kompie wystarczyło po prostu nie odpowiadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak szukałem na forum to wywaliło mi posty z zeszłego właśnie roku - nic na temat tego 2008 nie znalazłem - do posta podanego przez ciebie nie trafiłem.

A ja po wpisniu słowa "piknik" w wyszukiwarce forum znalazłem informacje o Żar 2008 na 3 miejscu - zaraz po tych Twoich :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.