Skocz do zawartości

Modelarnia by Waylander.


Way

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mam halę o piwerzchni 350 m2 która służy jako magazyn lub miejsce montażowe. W tej hali jest też kilka sporych rozmarów pomieszczen socjalnych wiec czemu by nie wykorzystać jednego pokoju?? :D Więc postanowiłem zakupić model w wersji KIT http://nastik.pl/somethin-extra-p-825.html

 

Będzie to pierwszy model jaki sam złożę i ulotnię.

 

Tak wygląda hala :)

dscn0747lc8.th.jpg

Nie powiem, snieżek spadł to i samochodem się poślizgać można :D

 

 

Wnetrze hali. Magazyn :)

dscn0748ut3.th.jpg

 

 

Wykorzystane pomieszczenie i SIG na stole.

dscn0750dl0.th.jpg

 

Trenerek Made In Vietnam :lol: Oraz wyważarka śmigieł.

dscn0752op8.th.jpg

 

Jak na razie mój dobytek jest skromny a skrzyneczka sporo w sobie chowa :) Mianowicie, zasilacz do ładowarki MPX, ładowarka, narzedzia, wiertełka i inne niezbędne rzeczy.

dscn0753hj0.th.jpg

 

Zdjęcia SIG'a a szczegóły podam w innym dziale.

dscn0749wa4.th.jpg

dscn0751fd5.th.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Was to ja jestem PANISKO 110 m powierzchni w zasadzie 5 razy w tygodniu tylko dla siebie (z małymi wyjątkami) .Dlaczego 5 razy ponieważ zajęcia z młodzieżą mam dwa razy w tygodniu.

Na tzw dole mam pracownię a na górze salę "balowniczą"i komputrownię z Darka (DALI) CNC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.