Skocz do zawartości

Deproniasta extra330


remzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem troszke czasu , wiec postanowilem skonczyc i obleciec depronowa extre .

Nigdy wczesniej nie probowalem latac akrobatem i chcialem zobaczyc jak to jest .

Nie tak latwo jak telemasterem , srodek ciezkosci trzeba dac bardziej do tylu , generalnie obylo sie bez kraksy a i wrazenia calkiem nowe i przyjemne , trzeba sie troszke bardziej skoncentrowac nic na trenerku .

I filmik z oblotu -

Polecam ogladac w high quality .

O akrobacjach na razie nie mysle - trzeba sie najpierw olatac tym modelem jako tako .

 

Dodam o wyposazeniu , motrek Turnigy 2409 z UH - smiga OK , regler 25A , smiglo 8x6 , serva 3x HXG900 , aparatura esky (podrasowana) i odbiornik esky , pakiet 3s lipol .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to wygląda jak by miał po prostu SW źle wytrymowany, i do tego za duże wychyły ustawione. Czyli tak jak Ładziak napisał ekspo się kłania, lub jeśli radio nie ma takiej opcji, to zmniejszenie wychyłów sterów. A tak w ogóle to winszuje przejścia na kolejny poziom - teraz dopiero zacznie się zabawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za cenne rady , ta aparatura nie ma expo - to stockowy esky od Kinga wiec wychyly zmniejsze na orczykach , zwlaszcza ster wysokosci .

Co do srodka ciezkosci - dam go bardziej na tyl , mysle ze samolocik sie wtedy zrobi bardziej przwidywalny . Tak naprawde nie wiem gdzie on ma byc "fabrycznie" ale szybko dojde do takiego ustawienia ktore mi bedzie najbardziej odpowiadac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ona ma rozpiętości?

 

100cm - jest to troche za duzo - powinno byc tak z 85 - ale tak chcialem :) .

 

 

remzibi, looknij na tą stronkę: http://www.piotrp.de/MIX/sp.htm

..

 

A dziekuje za linka , troszke matematyki mnie czeka :) .

 

 

EDIT :

 

Srodek ciezkosci poszedl troche do tylu , podregulowane stery na orczykach i od razu lot jest przewidywalny .

Dzisiaj znowu polatalem , beczki , petle i takie tam inne wygibasy - generalnie lata prawie jak po sznurku :) . Dalem tez troche predkosci - tez fajnie - trzeba miec szybkie reakcje :) .

Loty zakonczyly sie bez strat :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.