Skocz do zawartości

[p] plany malutkiego balsiaka i szybowca F3J/M


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. modelik o max rozpiętości 80cm (do takiego mam wolne wyposażenie :P ) najchętniej coś w stylu trenerka albo jakiegoś parkflyer-a i na pewno coś z balsy kryte folią. Mile widziane plany w formacie PDF :)

 

Jeśli chodzi o szybowca to chyba każdy zna dopuszczalne parametry klasy F3J/M :P

PS: podoba mi się ten model ale nie mogę znaleźć jego planów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten SLIPSO 400 (taki ala pylonik :P ) mam pytanie do KK: jak mam wydrukować plany w formacie DXF :?: otwieram je w programie DWG TrueView

 

A wie ktoś może gdzie są ukryte w necie plany jakiegoś trenerka np. Piper cup tak do 800mm :?:

 

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Znalazłem na RCGROUPS-ie plany cessny 182 ale jst jeden problem :? ... a mianowicie te plany są w formacie ZIP :( i nie mogę ich wydrukować :( Bardzo proszę aby ktoś mi pomógł przekształcić te plany w format PDF tak aby moża je było wydrukować na kartkach A4 w programie Adobe Reader 8

 

z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj..Nie wiem czy to jakis zart a moze ja jestem stary juz ale co to ZIP i RAR to wiedzialem w 1 tygodniu po zakupie 1 kompa.

Drogi mlody kolego. Zainstaluj sobie program WinRAR i rozpakuj do folderu ta paczuszke. TAm sa 2 pliki JPG do wydrukowania. ( duzy format wiec raczej do wyplotowania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.