Skocz do zawartości

"Ulepszenie" modelu Subaru od DeAgostini


yongjunior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się prosić użytkowników tego forum o pomoc. Posiadam model Subaru Imprezy z czasopisma DeAgostini, które składałem ok.13 lat temu. Od paru lat model stoi, wiec wpadłem na pomysł, żeby ponownie się nim pobawić. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak mogę go "ulepszyć"? Chodzi mi głównie o elektronike tzn. baterie. Posiadam do niego pakier NiCd, który ostatni raz był używany ok 7 lat temu. Na jaki mogę go wymienić, myślałem również o zamontowaniu pakietu do nadajnika, gdyż ten jest zasilany bateriami AA co jest dość uciążliwe. Dodatkowo pamiętam, że opony słabo "kleiły" się drogi, a obecnie są w słabym stanie i chyba wymagały by wymiany. Co jeszcze proponujecie oczywiście w zachowując zdrowy rozsądek gdyż jak wiadomo jakość tego modelu jest raczej bardzo niska. Czy takie inwestycje maja w ogóle sens? Planuje tym modelem uczyć mojego siostrzeńca zabawy modelami RC i do takich celów sporadycznych jazd 4fun miał by on służyć. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.