Skocz do zawartości

Jacht RC kłopotliwy temat:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stałem się posiadaczem zestwu wyprodukowanego jeszcze w CCCP w roku 1980. Jest to plastykowy jacht GRENADA, który jest wyposazony w silnik elektyczny oraz żagle. Cały problem z tym jachtem polega na tym, że chcę go zrobić w wercji RC i jako napęd chcę zastosować własnie żagle. Posiadam aparaturę HiTech5 oraz regulator, silnik i 3 serwa, każde o uciągu 1,3 kg. Czy przy pomocy takiej mieszaniny mogę wykonać płytwający pod żaglami model jachtu? Mam straszne kłopoty z wybieraniem żagli. Za wszelkie pomocne informacje z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam.

Stałem się posiadaczem zestwu wyprodukowanego jeszcze w CCCP w roku 1980. Jest to plastykowy jacht GRENADA,

Łukasz

 

Witam!

Ja też mam w częściach taki jacht. Będę wdzięczny ze podesłanie instrukcji, zdjęć i wszelkich rad jak go skleić i opływać.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.