Skocz do zawartości

Ustawienie aparatury


patpij
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, cóż moim skromnym zdaniem powodem niepowodzenia był brak doświadczenia, i to juz na etapie druku modelu. Uwierz mi ze mozna drukarką budżetową po odpowiednim skalibrowanu drukować 2 a nawt 1 warstwę. Druga sprawa to waga modelu do ciągu silnka - nie jest konieczne do lotu by silnik generował wieksza moc niz masz , a i tak powinien polecieć. Na poczatek polecam zbudowac sprawdzony model z pianki pod panele których na tym forum jest mnóstwo i uczyc sie latać. Tak zaczynalem 6 lat temu i dzieki temu nie zniecheciłem sie na dzień dobry.

Faktycznie, masz racje co do modelu z pianki... sam już do tego doszedłem. Tak jak napisałem drukuje tylko sam szkielet który okleje folią :) a kadłub będzie zrobiony z pianki jak mówiłeś ;) Z drukarką niestety sie niezgodze gdyż jest skalibrowana, ma poprostu baaardzo budżetowe chińskie silniki których krok wynosi 1,8, a że są jeszcze używane to gorzej... oczywiście jak mówiłem, dało by sie drukować w 2 warstwach... z tym że drukarka zamiast 6h drukowała by 20h każdą część... a na takie coś mnie nie stać... Z tym ostatnim też się mogę zgodzić ;) ponad to był wydaje mi sie źle wywarzony... No cóż ;) A zniechęcić to się jeszcze w niczym nie dałem ;) jak coś robię to z zaparciem i sercem ;D

 

Wielkie dzięki za informacje.

Przydadzą się :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.