Skocz do zawartości

Nasze latanie w Czułowie.


luki19944

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem napisać coś o naszym lataniu w Czułowie. A więc to było tak. Pojechaliśmy na łąkę w Czułowie aby sprawdzić jaki jest tam teren. Okazało się, że teren jest równy, więc po krótkiej negocjacji z właścicielem ziemi postanowiliśmy, że będzie to nasze lotnisko. I tak rozpoczęło się nasze latanie w Czułowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Czułowie spotykamy się na lotnisku z kolegami którzy wraz z nami latali swego czasu na Podwarpiu, lecz ze względu na uziemionych lekarzy musieliśmy poszukać jak widać skutecznie ładnych terenów tyskich. Ludzie z okolicy są przyjaźnie nastawieni do naszego hobby w porównaniu do mieszkańców okolic Podwarpia ,,Lekarzy''. Po długim weekendzie pojawią się nowe fotki naszych modeli na których być może znajdzie się mój nowy nabytek PIPER J3 cub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjęcie mojego nowego nabytku Piper J3 cub jeszcze nie złożony. Rozpiętość skrzydeł - 184cm, silnik - 10ccm

obraztl5.jpg

obraztl5.c113229b85.jpg

Dziś 18.08.08 nieźle sobie polataliśmy. Pierwsze w górę poszły elektryki : dominator mojego brata Krystiana oraz słynny easyglider Batmana. Następnie latał mój model akrobacyjny Tornado i wreszcie pięknie latający trenerek Pana Janusza.

obraz371rr6.jpg

obraz361px8.jpg

Trenerek po starcie.

obraz363ic6.jpg

obraz366ut2.jpg

A to precyzyjne lądowanie trenerkiem Pana Janusza.

obraz370wg9.jpg

Nie odbyło się również bez Fikołków. Niestety start się nie udał z powodu problemów z elektroniką.

obraz358no3.jpg

obraz372zz1.jpg

obraz362ky7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Dzisiaj z młodszym synem wybraliśmy się na naszą łąkę aby poszaleć easy starem.Pogoda dopisała bo było w miarę ciepło.Kilka fotek:

obraz003si8.jpg

obraz006cl5.jpg

obraz004nl8.jpg

URL=http://g.imageshack.us/img379/obraz004nl8.jpg/1/]w1600.png[/url]obraz008lz3.jpg

w1600.pngobraz009ff8.jpg

w1600.pngobraz010kp6.jpg

w1600.pngobraz011aa0.jpg

w1600.png

no i to tyle na dzisiaj,ale to chyba nie wszystko jeszcze przed zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.