a_skot Posted January 30, 2007 Posted January 30, 2007 Posiadam darmową wersję Turbo Cada. Zwykle używałem go jedynie do wydruku planów. Ostatnio jednak trafiłem na pewien problem. Otóż zaszła potrzeba przeskalowania rysunków. Z wyliczeń wyszło mi, że powinienem przeskalować obrazki ze 100% do 76,47% Zna ktoś prosty sposób jak to wykonać?
Miras103 Posted January 24, 2008 Posted January 24, 2008 Witam Mam podobny problem, czy mógłby kolega zdradzić "tajemnicę" na skuteczne i pewne przeskalowanie ???
Guest Anonymous Posted January 24, 2008 Posted January 24, 2008 Zaznaczacie wybrany fragment planów który chcecie powiększyć, lub poprostu cały arkusz planów (Ctrl + A). Na dole ekranu uaktywnia się pasek: Scale X, Scale Y : wpisujecie sobie wartość, ile razy chcecie powiększyć obrazek dla danej osi, Enterem zatwierdzacie i gotowe
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.