Skocz do zawartości

pierwsza aparatura


arian

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry muwie ze pytanie pewnie wyda wam sie głupie ale dla mnie jest bardzo ważne. Z reguły jestem inteligentny i wszystko szybko łapię, ale to jest dla mnie trohe dziwne.

 

Rozglądałm się za moją pierwszą aparaturą RC do samochodu i wpadłem na tą:http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5515871;5510001.html

 

i teraz moje głupie pytanie:

jeżli aparatura jest 4-kanałowa to np:

1 kanał-w przód

2 kanał-w tył

3 kanał-w prawo

4 kanał- w lewo

czy tak to jest??

 

a np. jak miałbym 5-kanałową aparature to mógłbym dołozyc jeszcze światełka, które by się włączało i wyłączało??

 

Prosze się nie smiac i odpowiedzieć na to malutkie pytaneczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały są inaczej niż podałeś.

1 kanał przód-tył

2 kanał lewo-prawo

A 2 kanały pozostają wolne. A nie lepiej by było kupić aparaturę pistoletowa?

I dla samochodów jest pasmo 27MHz i 40MHz a 35 MHz jest tylko dla modeli latających z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kamil napisał , lepsza jest pistoletowa.Chyba ze masz w zamyśle modele latające lub pływające..27 MHz sobie odpuść bo zakłóceń od groma, 35Mhz jest tylko i wyłącznie dla modeli latających, pozostaje Ci 40MHz lub 2,4GHz.Sam musisz zdecydować ile kasy możesz wydać na radio.Wszelkiego rodzaju aparatury od zabawek odradzam ponieważ możesz się zrazić do modelarstwa na dłuższy czas używając takiego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając błędy ortograficzne to dobrze jest śledzić allegro albo naszą forumową giełdę.Na przykład kolega Jano sprzedał Flasha5X z odbiornikiem za 300zł (komputerowe).To z linka podanego przez Ciebie nie bardzo się opłaca kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.