Skocz do zawartości

Turnigy 9x ustawienia


bartekso3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kończę budowę łódki zanętowej. Mój problem polega na tym, że chciałbym ustawić aparaturę(turnigy 9x). Zmiksowałem już dwa pierwsze kanały odpowiadające za napęd, spusty klap również ustawiłem. Pozostały 2 serwa odpowiadające za zaczepy haczyków i włączanie oświetlenia poprzez RC switch. Chciałbym, aby serwa można było wyzwalać przełącznikami gear i rud a oświetlenie trójpozycyjnym( w 0położeniu żeby były wyłączone, w 1 światła nawigacyjne, a w 2 halogen + nawigacyjne). Korzystam z acro i mode 3. Chciałbym również dowiedzieć się gdzie ewentualnie można skorygować obroty silnika w przypadku gdyby łódka skręcała lekko w którąś stronę. Pojawił również mi się problem z aparaturą kilka razy wyskoczyło mi "restore",spowodowało to przywrócenie ustawień fabrycznych. Proszę o wyrozumiałość bo dopiero jestem na etapie poznawania aparatury. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.