Skocz do zawartości

Jaki wybrać silnik?


wspinacz1

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.1.1.5/bmi/www.modelarskiswiat.pl/sklep/images/modelelot/mizar_p_pudlo.jpg

 

Rozpietość - 1446 mm

Długość - 1075 mm

Ciężar gotowego modelu - ok. 2300 g

Powierzchnia nośna - 29,1 dm2

Profil - Clatk Y

 

jaki najlepiej silnik zamontować do modelu powyżej pokazanego? tak aby sobie spokojnie dawał rady :) no i oczywiście regulator do niego?

a jak z bateria pewnie Li-po tylko jaka pojemność?

a i jeszcze chciałbym sobie jakaś ładowarkę kupić do takich baterii a nie wiem jak?? proszę o jakieś propozycje.

 

jest może jakaś strona na której jest pokazane jak zamontować silnik elektryczny?

 

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sam pokombinujesz - wskażesz swoje typy, uzasadnienie dlaczego tak wybrałeś?

Sorry, zaczynasz jak kolejny przedstawiciel nurtu "po co mam myśleć, na forum pomyślą za mnie".

Zwracam też uwagę, że dane ze sklepu wymagają pewnej "obróbki" - informacja o masie modelu gotowego do lotu bez podania przy jakim wyposażeniu jest mało warta. Ale pewne rzeczy można wydedukować - np. odnieść się do ciężaru silnika Mega podanego w opisie i przyjąć, że producent liczył masę pakietu Ni-Cd 7x4/5SC.

No to sprawdź, policz pokombinuj i napisz. Nawiasem mówiąc znając silnik rekomendowany przez producenta, powinieneś umieć wyszukać silnik o podobnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.