Skocz do zawartości

Aerofly z Vista nie działa


DJDIT

Rekomendowane odpowiedzi

Edge3644 apeluje o nie przesmiewcze odpowiedzi bez "powiedziałbym że to błazenada (edge3644)" tego to my tu nie lubimy ;p

"jak ktos lata szybowcem 1000m...Slawko-k)" wyjaśnienie punkt nr.2

 

1- Reflex XTR to równie profesjonalny symulator jak aerofly o takich przepaściach mozna pisac miedzy FMS a Aerofly. Przynajmniej moim zdaniem, a mam oba symulatory.

 

2-Nawet model latajacy 1000m nad ziemia musi kiedys wylądować

 

3-Niepodważalnym faktem jest, że na symulatorze mozna opanowac odruchy najtrudniejszych figur po czym w realu skraca sie czas nauki o minimum kilkadziesiąt procent ! dla przykładu zawisu uczyłem sie na reflex tydzien czasu, nastepnie wyjazd na lotnisko i okazało się że robie to w realu modelem. Tak samo pożniej było z innymi figurami. Najlepsi piloci trenuja na komputerze, ćwicza nowe wiązanki po czym wprowadzaja je w życie w czasie rzeczywistym ;)

 

Jako że prowadze strone o tematyce modelarskiej pisze do mnie wielu ludzi w tym i początkujacy i cieszy mnie gdy dostaje info, że bez pomocy osób trzecich po licznych treningach na symulatorze model jest cały.

Oczywiscie nic nie zastapi latania w realu, ale symulator to wspaniałe narzedzie do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja NIESTETY uczyłem się latać bez symulatora i bez kabla uczeń-instruktor , zawis opanowałem też bez symulatora , przy nauce latania obyło się bez kraks , przy nauce zawisu były dwie kraksy , czyli można ale zajmuje to znacznie więcej czasu , teraz młody człowiek po kilku godzinach na symulatorze bierze swój pierwszy model sam startuje , wykonuje lot i sam ląduje , a nauka latania śmigłowcem --- kiedyś pierwszy sezon to była nauka zawisu , w drugim sezonie pierwsze loty postępowe , teraz wspomagając się symulatorem goście po pierwszym sezonie już niźle wywijają śmigłowcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat muszę dodać od siebie że w lataniu na symulatorze spędziłem niewiele czasu natomiast w realu mnóstwo (latania i rozp... modeli) ale powiem że na symulatorze nauczyłem się jedynie ruchów drągami a co do latania "na żywo" to inna para kaloszy , jest po prostu zajefajnie i adrenalina na odpowiednim poziomie przy odpowiednim dla umiejętności lataniu (ja latam dopiero od dwóch lat). Na dzień dzisiejszy modele się mają super i niech tak pozostanie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

też tak myślałem ale kontrolnie zainstalowałem na laptopie (XP) i śmiga bez problemów. Nawet bym sobie zostawił na tym lapie ale niestety jest ciut przy słaby i grafika jest więcej niż mierna :(. Spróbuje jeszcze postawić XP z drugim serwispakiem bo taką wersje mam na laptopie a na wirtualnej maszynie postawiłem z trzecim

 

 

edit: sprawdziłem i też nie działa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.