Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

No źle złożony spit w rekach żółtodzioba niczym broń. Pół biedy jak sobie palec dziabnie od śmigła lub model rozbije. Zapewne pierwszy lot będzie się odbywał w równie przemyślanym miejscu, np boisko szkolne lub jakiś park.... ciarki mnie przechodzą jak o tym pomyśle ... Wszak po takim czasie składania szkoda czasu na oddalenie się od cywilów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie mam sklepu modelarskiego i trochę mi szkoda nowych adeptów modelarstwa nabitych w butelkę. Ale w końcu zbieractwo ma różne oblicza...niektórzy zbierają naprawdę różne dziwactwa za nie małą kasę więc może tu się objawia zupełnie inny fenomen z modelarstwem tylko pobieżnie sprzęgnięty.

 

Darek

 

PS. A co do porównań to nie są zbyt taktowne... o ile RTF nie grozi złapaniem żadnej choroby i nie zamyka drogi do zdrowego modelarstwa to te tematy z porównań takie bezpieczne już nie są....

 

Święta prawda ... chodzenie do przybytków rozpusty nie jest dobrym pomysłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej odczepcie sie od tamtego forum ciąglę wam coś nie pasuje - zrzędzicie tylko jak stare pryki :!: :!: :!:

 

jak wam się tak ten Spitfire i to forum nie podoba to się zajmijcie swoimi samolocikami...

 

Jaka masz range na tym forum? bo nie wiem czy sie per Pan zwracac czy co... Jestes juz Pierwszą Wręgą?

 

SPIS RANG NA POLSKIM FORUM DEAGOSTINI RC SPITFIRE:

 

ADMINISTRATOR - Szef całego forum.

JUNIOR ADMINISTRATOR - Współ-Szef forum.

MODERATOR - Pomocnik ADMINISTRATORÓW, generalnie sprząta na forum.

VIP - Grupa użytkowników która jest specjalnie traktowana na forum,są to użytkownicy którzy czymś zabłysneli na forum albo uzbierali 10 pochwał. Jak już są VIP-em nie mogą dostać ostrzeżenia ani pochwały.

 

USERZY:

Śmigło - 1-9 Postów.

Kółko - 10-19 Postów.

Pierwsza Wręga - 20-29 Postów.

Komora Silnika - 30-45 Postów.

Podłużnica - 46-60 Postów.

CDN.

 

Ja moze zacytuje tutaj jedno ostrzezenie ktore "Administrator" tego forum dal jednemu uzytkownikowi...

KLIK

 

Pisanie o tańszym silniku niż ten co Deagostini daje w dwóch tematach schodząc z tematu rozmowy - złamanie regulaminu :!:

 

 

Teraz odpowiedz sobie sam na pytanie. JAK TU WAS SZANOWAC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaka masz range na tym forum? bo nie wiem czy sie per Pan zwracac czy co... Jestes juz Pierwszą Wręgą?

 

 

a co ciebie to interesuje skoro mnie nie szanujesz... :?:

 

a po zatym Misiu Kolorowy kto ci pozwolił kopiować coś z tamtego forum... :?: jak ci sie nie podoba to daj juz sobie spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diem: Dopisz jeszcze z jakiego źródła pochodzi ten cytat i będzie wszystko ok.

 

Sysiu: Z internetu można kopiowac co się chce i kiedy chce , ale aby zachowac praw autorskie powinno się podawac źródło z kąd wzięło się te informacje. Wtedy mozna kopiwoac dokładnie wszystko więc Diem miał do tego całkowite prawo nie pytać Ciebie o zgode jeżeli podał źródło i nie podpisjue się pod tym jako autor.

 

 

Prosze o poprawę jesli się myle ale ja tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaka masz range na tym forum? bo nie wiem czy sie per Pan zwracac czy co... Jestes juz Pierwszą Wręgą?

 

 

a co ciebie to interesuje skoro mnie nie szanujesz... :?:

 

a po zatym Misiu Kolorowy kto ci pozwolił kopiować coś z tamtego forum... :?: jak ci sie nie podoba to daj juz sobie spokój...

 

Jaki "Misiu Kolorowy' ?? :evil:

Hamuj trochę swoje nerwy i słownictwo bo zostanie Ci do odwiedzania jedynie tamto forum.Pozatym niejeden model elektryczny w postaci tartaku jest bardziej skomplikowany niż ten Wasz super, extra wypasiony Spitfire.Czy Wy tego nie widzicie że tego modelu nie da się zrobić tak jak na zdjęciu????Do tego potrzebna jest znajomość wielu technik modelarskich a Wy montujecie kadłub w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie umiesz pisać to widać po stylu i pisowni, ale mniejsza o to, jak nie przestaniesz nas tu obrażać itp, to dostaniesz szybko rosnący krawat.Pozatym dla nas, budujących modele i latających nimi ten Spit to badziewie jakich mało.To jest nasze zdanie i nic tego nie zmieni.A Ty kolego jak będziesz tu pisał głupoty typu "miś kolorowy" to zostaniesz odpowiednio nagrodzony.Zastanów się 5 razy zanim odpiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diem: Dopisz jeszcze z jakiego źródła pochodzi ten cytat i będzie wszystko ok.

 

Nie doczytales tam slowa KLIK , po nacisnieciu jest link do tamtego forum :D

 

 

 

ps. Ja tam do Misia nic nie mam, bardziej rażą hasła w kierunku tutejszych moderatorow.

 

 

edit: jakby link juz nie dzialal, bo widze ze "Administrator" poblokowal juz totalnie tamto forum to prosze bardzo

 

deagostini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.