Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej w ramach ciekawostki...

Dzisiaj w kioskach pokazał się pierwszy numer gazety kolekcjonerskiej z nowej serii Spitfire Radio Control model w skali 1:10 przewidziany pod napęd spalinowy

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://www.deagostini.co.uk/spitfire/index.php

 

Jako, że jak to zwykle bywa w takich przypadkach pierwszy numer dla zachęty kosztuje grosze (4.90 PLN), to go kupiłem. Tym bardziej że jest z nim śmigło 3-łopatowe wraz z kołpakiem na którym mi zależało.

Następny numer już będzie za 14.90 PLN a każdy kolejny za 34.90 PLN. Zgroza !!!

Na 10-u numerach się zapewne nie skończy, więc wygląda na to że temat jest jak najbardziej do zignorowania, bo koszt jego budowy przerośnie nie jeden kupiony od razu model ARF lub KIT tegoż myśliwca.

 

Ale może ktoś się zdecyduje na "pociągnięcie" tematu i zacznie opisywać jego składanie w tym lub własnym wątku.

 

Tomek

Temat przeniesiony , za te pieniądze można kupić gotowy model z pełnym wyposażeniem,a i tak więcej niż połowa zastanie w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pewnie cały zestaw wyniesie 5000 zl

ciekawe jaki silnik dadzą? jaka pojemnosc ?

jak dają smiglo i kolpak za 4,90 i jest to w kiosku to ide kupic :]

 

 

bigkris napisał/a:

co to za smiglo dodaja tak wogole?

 

Jeszcze nie miałem czasu mu się dokładnie przyjrzeć gdyż jest zapakowane jeszcze w blistrze. Sprawdzę jak wrócę do domu i je odpakuję.

_________________

 

 

 

to nic zaraz ide kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiglo trojplatowe, oczywiscie bez nazwy, jednakze na smigle jest napis "6013", a na kolpaku "6016", osobiscie mnie to nic nie mowi. model planowany jest pod silnik 6,47cm^3, z boku tego silnika jest napis "28LEO", w goglach zadnych konkretow o nim nie znalazlem, moze dlatego ze jak jest napisane, zostal on zaprojektowany specjalnie dla tego modelu (brzmi ogromnie tajemniczo :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakis chinczyk z kiepskiego aluminium

 

fajnieby było gdyby była wkładka z planami całymi to bym sobie kiedys taki zbudowal ,

i ciekawe ile będą chcieli za numer z silnikiem ( pewnie porozkręcają go i sprzdadzą na czesci ( będzie sie ciagnąc przez okolo 30 numerów pewnie)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakis chinczyk z kiepskiego aluminium

 

fajnieby było gdyby była wkładka z planami całymi to bym sobie kiedys taki zbudowal ,

i ciekawe ile będą chcieli za numer z silnikiem ( pewnie porozkręcają go i sprzdadzą na czesci ( będzie sie ciagnąc przez okolo 30 numerów pewnie)))

 

 

21. Kiedy otrzymam silnik i nadajnik radiowy?

 

Silnik i nadajnik radiowy będą dostępne oddzielnie pod koniec kolekcji. Specjalna zniżka dla prenumeratorów.

 

Edit:// bigkris, pisaliśmy razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde gra nie warta świeczki, serwa pewnie będą dodawane osobno do każdego numeru, łatwiej już kupić w necie normalne serwa a nie jakieś 'no name'. Aparatura pewnie też w kawałkach bedzie przychodzic :D nie sądze by calutki nadajnik przysłali od razu :D jedyne co by było warto wyczekać to odbiornik i sprawdzić czego taka zabawka jest warta :D

 

bigkris, tak, posłużyłem sie stroną producenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.