Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie oszukujmy się... To jest nastawione na jak największy zysk! Części zamienne/zapasowe pewnie będą sporo kosztowały. W prawdzie nie wielu ludzi będzie to zbierać, ale na pewno znajdą się tacy co zbiorą całą kolekcje. Zbierać będą tylko ci, który nie mają pojęcia o prawdziwym modelarstwie lotniczym. Będą chcieli nauczyć się latać modelem, który zaraz rozbiją (przecież to spitfire! Na pewno nie będzie się tym łatwo latało) Po prostu jest tak jak z każdą poprzednią częścią tej gazety. Po prostu nie opłaca się tego kupować, zbierać. Już lepiej te pieniądze przeznaczyć na porządny model z dobrym wyposażeniem.

 

Edit:

Biorąc pod uwagę że pierwszy numer kosztuje 4,90 drugi 14,90 a każdy następny 34,90 a numerów będzie 71 to model będzie kosztować 2427,90 + koszt silnika+ koszt ich cudownej "aparatury". Więc czy warto...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się... To jest nastawione na jak największy zysk! Części zamienne/zapasowe pewnie będą sporo kosztowały. W prawdzie nie wielu ludzi będzie to zbierać, ale na pewno znajdą się tacy co zbiorą całą kolekcje. Zbierać będą tylko ci, który nie mają pojęcia o prawdziwym modelarstwie lotniczym. Będą chcieli nauczyć się latać modelem, który zaraz rozbiją (przecież to spitfire! Na pewno nie będzie się tym łatwo latało) Po prostu jest tak jak z każdą poprzednią częścią tej gazety. Po prostu nie opłaca się tego kupować, zbierać. Już lepiej te pieniądze przeznaczyć na porządny model z dobrym wyposażeniem.

 

Edit:

Biorąc pod uwagę że pierwszy numer kosztuje 4,90 drugi 14,90 a każdy następny 34,90 a numerów będzie 71 to model będzie kosztować 2427,90 + koszt silnika+ koszt ich cudownej "aparatury". Więc czy warto...?

 

a pozatym spitfire jest bardzo szybki , po drugie kto to sie uczy latac na silniku 6,5ccm a nie 2,5-3,5ccm lub elektrycznym

za te kase to zbudowalbym doslownie okolo 15 modeli łacznie z folią ( chodzi mi o same płatowce bez elektroniki albo 4 porządne fun fly lub akrobaty gotowe do lotu

 

Edit : sama balsa 3mm z której pewnie jest zbudowany kosztuje okolo 4,2zl za deske wiec za okolo 50zl sam se zrobie takiego spitfire tylko pod 3,5ccm bo 7,5ccm cos mi nierówno chodzi

 

gdyby dali kady numer po np 7zl albo 9zl to nadrobiliby ilością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 2500zł to można kupić model i turbinke jetjoe do niego :D Już widzę ludzi wyrzucajacych odbiornik do nieba po pierwszym i ostatnim locie :D

 

Ja kupiłem, będąc świadom tego co z tego będzie, ale zauważyłem śmigło, więc 5 zł wyłożyłem - się zobaczy co to z niego będzie (oczywiście kołpak plastikowy :D bynajmniej 2 numeru już nie kupię. Powiedzcie, ile taki model jest wart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigkris napisał/a:

robraf napisał/a:

po drugie kto to sie uczy latac na silniku 6,5ccm

 

 

tak szczerze? to ja sie tak uczylem :D tylko ze mialem trenerka, prawie zadnego doswiadczenia :D

 

 

aha ale głównie mi chodzilo że to duzy ciezki model i dotego półmakieta a trener to zupełnie co innego

 

nic sie nie stalo :D ale i tak model rozwalilem, przestal odpowiadac na sygnaly i na full gazie poszedl na krety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robraf duże modele o wiele lepiej latają:D Sa spokojniejsze jak i łatwiejsze w opanowaniu niz małe modeliki po 2,5 czy 4cm

 

Potwierdzam twoje slowa, widzialem na wlasne oczy, model 5 metrowy znajomego, latal duzo spokojniej i wolniej niz moj trenerek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twardosc jest porównywalna do smigiel apc

moim zdaniem warto kupic pierwszy numer tylko dla samego smigla i kolpaka

 

wedlug moich obliczen smiglo to ma 7cali ale skoku nieznam

sprubuje zamocowac je w mvvsie 3,5ccm zobaczymy co z tego wyjdzie

jak bedzie dobrze to kupie jeszcze ze 2 te pierwsze numery ze smiglami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to spoko to moze za symboliczna złotówke?

niedługo powiem jak wypadną testy ciag bedzie mierzony na oko ( duzy , sredni, mały hehe:)bo nie mam wagi itp ale mysle że bedzie dobrze

bo mój silnik mvvs 3,5 jak narazie latal na smigle 2 lopatowym 9x6 albo 9x5 próbowalem tez 10x6 i tez jako tako wiec powinien sobie poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.