Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam chcesz. Twoja kasa.

Jesteś tego świadom.

 

A kciuków trzymnać nie będę, bo uważam ten wyczyn z prenumeratą za głupotę (ot, moje zdanie - bez obrazy).

 

To tak jakbym za 100zł kupił paliwa do swojej Etki i wypalił ot tak bez powodu. Co dźwięku wydobędzie, to sie posłucha (i mixol powącha 8) ), ale chyba nic poza tym - czyste marnotrawstwo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak ale jest też mały problem. Rodzice trochę mi dokładają do gazety. A 800zł na model to nie dostane od reki...

To pokaz im ten temat i sprawa zalatwiona bedzie .

Ten spit to strata czasu...

Chocbys nawet rok zbieral na jakiegos Kita - i tak pod kazdym wzgledem lepiej.

A o relacje sie nie martw - za niedlugo zaroi sie ich tutaj jak grzybow po deszczu... biedni naiwniacy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jest też mały problem. Rodzice trochę mi dokładają do gazety. A 800zł na model to nie dostane od reki... :/

 

No bez przesady.. model za 800 zł??

Taki spit który trzymam na zdjęciu.. jest do kupienia jak pisałem za 400zł ..

Więc nadal nic nie rozumiem.. Jak dokładają ci do gazety to może dadzą te 100 zł miesięcznie żebyś mógł odkładać..

 

Ale to nie moje pieniądze nie moja sprawa, nie wypowiadam się więcej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasma 16 - odwróć sytuację z rodzicami. Co będzie gdy dowiedzą się, że na przestrzeni czasu wyłożyli na twoją zabawkę ok 2tys. podczas gdy mogli to zrobić za owe cirka 500zł ????? :devil: Dostaniesz szlaban na kieszonkowe do samej emerytury!!!! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma prezentuje swoją postawa typowy przykład niegospodarności, lekkiej ręki w wydawaniu pieniędzy na które nie musi sam zarabiać. bo co się martwić rodzice dadzą to można przepłacić 3x więcej a co?? Bogatemu wszystko wolno.

 

Tylko za kilka lat życie da mu klapsa jak trzeba będzie zawinąć rękawy, tyrać cały miesiąc, a później się okaże że po opłaceniu tel, paliwa do samochodu na modelarstwo zostaje 20zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker, Gdy sie skapną to będę już na "swoich śmieciach" :devil: żarcik taki :P

Zaryzykuje i będę prenumerował model. zobaczymy co z tego będzie.

 

EDIT

 

motyl od września idę do 3 zawki. Wiem jak smakują własne ciężko zarobione pieniądze. Nie ucze sie za piekarza czy kucharza ale jako elektryk. Sam wiesz jak ciężko to było, sam od tego zaczynałeś więc nie muszę sie rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - co zrobisz to oczywiście twoja sprawa i rodziców jak sie okazuje. Mnie jednak interesuje dlaczego mimo tylu argumentów na "nie" chcesz dalej experymentować przez dwa lata. Jesli to nie sprawa kasy to za tę sumę możesz dostać z dwa, trzy modele. Ale Ty nie chcesz tylu - chcesz akurat ten jeden... :!: Jak powiedziałem twoja sprawa ale ja tego nie rozumiem. Gdyby ten model faktycznie był perełką to tak, kolekcjoner jest w stanie dać więcej niż za inny model byle go mieć, ale to o czym mówimy to jakaś "pokraka" niewiele - poza nazwą - mająca wspólnego ze Spitfire V(b - chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker, szczerzę mówiąc coraz bardziej mnie przekonujecie do rezygnacji...

 

No!!! Że też ja na wakacjach muszę odwalać robotę pedagogiczną.... :devil: Ale w końcu liczy się efekt. Jednak przed zrezygnowaniem z prenumeraty sprawdź czy rodzice nie będą musieli zapłacić 3x tyle za odstąpienie od umowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za caly komplet gazet trzeba zaplacic 2,5k kasy + za silnik i apke to jesli ktos by sie uparl to moze te same pieniadze odkladac do skarbonki co te 2 tygodnie (jezeli ten ktos nie ma ich ot tak na wydanie :P ) i po tych dlugich 2 latach, moznaby otworzyc skarbonke i za te pieniadze sprawic sobie cos na co akurat w tym czasie ma sie OkO :mrgreen: lub jakis model w skali 1:4 1:3 i miec naprawde duuuuuuuzo lepsza zabawe niz splitem ktory w przypadku niedokladnego wykonania (klejenie, nierownosci) rozleci sie przy pierwszym ladowaniu albo nawet przy odpaleniu od drgan :devil: :rotfl:

powiedzmy szczerze niewszyscy lubia dopracowywac czesci i przykladac sie do ich klejenia (najchetniej by odrazu kupili gazete z gotowym zatankowanym i odpalonym splitem.... na raty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za caly komplet gazet trzeba zaplacic 2,5k kasy + za silnik i apke to jesli ktos by sie uparl to moze te same pieniadze odkladac do skarbonki co te 2 tygodnie (jezeli ten ktos nie ma ich ot tak na wydanie :P ) i po tych dlugich 2 latach, moznaby otworzyc skarbonke i za te pieniadze sprawic sobie cos [ciach]

 

naprzykład samochód nie rc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.