Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czepiacie się panowie ;):)

Po pierwsze napisali jak wół : "Zbuduj model Spitfire’a i zobacz jak wzbija się w powietrze" - ani słowa o lądowaniu - tak ? Skoro nie będzie lądowania będzie mniej lub bardziej spektakularny krecior czyli emocje, a jak za emocje się tyle płaci to dopiero są emocje ! ;)

 

Po drugie kosztuje 5 razy więcej niż normalnie i tak ma być. Czemu się dziwić ?

Pewnie przewidzieli, że prawie nikt do końca nie dotrwa, więc już na etapie 1/5 serii musi się to przynajmniej zwrócić...

 

A reklamy są bo należą do części działalności firmy żeby nie upadła muszą się reklamować... w ich przypadku to prawie działalność statutowa :)

 

Jak to zwykle bywa - kto chce i go stać kupi sobie na raty u nich (część czy też całość) a kto nie chce nie kupi w końcu przymusu nie ma :):) Jak zapyta to mu pokażecie ten wątek i sam zdecyduje czy jest bogaty i cierpliwy czy też normalnie chce mieć model(e) i/lub uczyć się latać jak każdy "normalny biedak" czyli człowiek oszczędny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy piszecie o zakupie ratalnym w tym wypadku to ogarnia mnie porażający śmiech :lol2: !!! O jakich ratach tu mowa? Gdy kupujemy na raty telewizor to nie dostajemy w okreslonych terminach części produktu tylko od razu całosć. Płacimy tylko regularnie raty. Tu poszli na całość... :rotfl: :jupi: :devil: :lol::D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na raty ma jak widać szerokie znaczenie ;) - tu produkt dostajesz w takim tempie jak za niego płacisz ;) - jednak maksymalne tempo jest regulowane odgórnie, żeby człowiek nie przesadził.

Zapewne po to by się skapował ile to go kosztuje :) - i nie wmówicie mi że taka taktyka jest nieskuteczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to dla śmigła. W środku niezłe kwiatki, wygląda jakby ktoś napisał specjalnie na opak dla lamerów. Napisane bowiem jest w opisie jest że skrzydła wytwarzają niezbędną do lotu siłę ciągu, natomiast śmigło wytwarza siłę nośną. Boję się co może być w kolejnych numerach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tak teraz sobie myśle że siedze na tym forum już jakiś czas i do tej pory byłem oszukiwany i wprowadzany w bład, gdyż napewno to co napiesane jest w deagostini jest prawdą a wy wszyscy się nie znacie :twisted: . Jak napisał poprzednik takie pismo tworzą spece ;D i chyba na rzeczy się znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tak teraz sobie myśle że siedze na tym forum już jakiś czas i do tej pory byłem oszukiwany i wprowadzany w bład, gdyż napewno to co napiesane jest w deagostini jest prawdą a wy wszyscy się nie znacie

A ja chcialbym sie wkoncu dowiedziec - czy do silnika mam doczepic skrzydla i czy jesli tak to gdzie kupie jakies wingsavery i jaki ustawic kat zaklinowania smigla wzgledem anteny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.