Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...nie neguję, bo nie czytałem :)

Ale Spit w skali 1:10 z 6,5-ką, to rakieta.

Namieszali, bo się na tym g... znają, kramarze

 

czemu sie dziwic jak to na oczy modelu niewidzieli tylko pewnie takie cos bylo :

 

Dialog zwieszających sie przed kompami prezesów deagostini:

 

- O luknij na to !!!! spitfajer !!!!

-Fajny!!'

- szkoda że niejestem modelarzem !!!

-ja tez!

-ale na tym mozna zbic niezłą kase

- tak , znajdziemy paru frajerów , którzy dadzą 2,5tys zł za troche balsy , a taki model mozna zrobic za okolo 60-70zl lub kupic w sklepie za 300zl

-no to do dzieła !!! bajerujemy ludzi !!!

-podamy dane z kosmosu , ty walniesz jakis obrazek i będzie git!!! ludzie to kupią

 

i tak jest z kazdym modelem deagostini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigło to 9x na 5,5 do 7 .

 

Za to ma fajny makietowy kształt i będzie mi się piknie prezentować na Łosiu.

 

Kupiłem sobie 4 numery właśnie tylko po to aby mieć te makietowe obłe śmigła które bardzo przypominają oryginalne.

No i do tego 3 łopatowe kołpaczki - rarytasik bo mało gdzie można je kupić.

Co prawda kolor nie ten ale sie przemaluje i będzie o.k.

 

Co do samego zestawu to radze się przyjrzeć wrędze silnika, jeśli ona wytrzyma silnik 6,5 cm to ja jestem święty.(chyba że to nie wszystko co będzie trzymać silnik).

 

Generalnie zapoluje jeszcze na wytłoczkę kabinki jeśli będzie ładnie zrobiona i może silnika ,reszta nie warta złamanego grosza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wezme jeszcze jedno smiglo z kolpakiem ale od bigkrisa

kupie od kolegi silnik mvvs3,5ccm to bedzie drugi taki sam silnik u mnie z takim samym smiglem itp. i na targach w pradze kupie mnóstwo balsy ,zeby na wakacjach następnych zrobić 2silnikowego dh88 comet w wersji jako makieta lub półmakieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, widzę, że pomyśleliśmy o tym samym, też wziąłem dwie sztuki, ale może masz rację i trzeba wziąć jeszcze dwa.

 

Kurcze. Zaczynam żałować, że tylko 1 numer wziąłem. Jutro lecę do kiosku po jeszcze ze 2-3.

 

A goście z DeAGOSTINI pomyślą sobie po naszych zakupach i zejściu nakładu numeru pierwszego: "Ale w temat się wstrzeliliśmy" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej w ramach ciekawostki...

Dzisiaj w kioskach pokazał się pierwszy numer gazety kolekcjonerskiej z nowej serii Spitfire Radio Control model w skali 1:10 przewidziany pod napęd spalinowy ...

 

Też podam pewną ciekawostkę: Podczas nocnej eskapady, kiedy to urwałem się z osiemnastki kolegi zajrzałem przez szyby kiosku, a tam widzę omawiany przez was 1 numer deagostini ze śmigiełkiem.Najciekawsze jest to, że było to prawie pół roku temu więc nie jest to już taka nowość :rotfl: z czego wnioskuję, że sprzedawał się słabo, czemu się nie dziwie :wink: . Dziwne jest tylko, że nikt z was o tym nie wiedział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.