Skocz do zawartości

Nadajnik WFLY - ktoś używa?


alloqba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Powiem Ci tak, moj znajomy niedawno nabył kopie futaby T9 firmy WFLY, jest zadowolony ale jak latalismy razem to ja na teoretycznie slabszym radiu nie mialem w ogole zakloceń a on ciągle narzekał że go trzepie... Wnioski wyciągnij sam a najlepiej kup to co sprawdzone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozsondną cenę kupisz ( w chinach) na www.hobbycity.com ;p tu masz tą apkarature o której mówisz xD ?? :arrow: /hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7235&Product_Name=WFLY_6Ch_Flight_System__(Mode1__35mhz) :mrgreen:

 

Mam nadzieje ze pomogłem ?? :twisted: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na australijskim ebay'u znalazlem informacje:

"Recommended for use on remote control cars, boats, park flyers and smaller helicopters; Range of up to 850 metres" -podana przy 4 kanalowym zestawie.

6-kanalowy madajnik jest rozszerzeniem 4-kanalowego wiec mozna sie spodziewac takich samych parametrow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.