Skocz do zawartości

wyposażenie modelu ESA


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu modelu ESA focke wulf z cyber-fly`a ale nei wiem jakie do niego dać wyposażenie... mam nadajnik sanwę vg400 a odbiornik będę miał chyba graupnera R700 (czy on będzie współpracował z tym nadajnikiem??) albo esky 6ch (on współpracuje na pewno:P) akku już też właściwie mam WoW-Rc 11,1v 1250mah tylko nie wiem co z silnikiem bo serva tp sg90 regler wow rc albo tower pro a silnik hmm...

kolego modelarz latający śmiglakami poleca mi silnik o następujących parametrach

 

Max Eff: 12A

Max Load: 14A

Kv: 1050

Weight: 57.9gr

Pull: 400~900gr

Prop: 10x5 or 10x6

Voltage: 6~10v

No Load Curr: .9A

Size : 30mm

ciąg : 400 - 900g

 

on ma właśnie heli ale ma też właśnie model ESA i ma w nim silnik trunigy i do niego regler 25A ale nie umiem go znaleźć w polsce proszę podajcie mi odpowiedni silnik pod model podkreślam że jest to mój 1 model, ale nie kłóćmy się że lepiej trenerka. nie od tego jest ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.