Skocz do zawartości

Katana F3A 63E HYPERION


tomekr

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ brak jest dobrej pogody do lotów moim nowym modelem dokonałem kilku zmian. Dotarlo nowe podwozie węglowe które zamontowalem i poprawiłem mocowanie osłony silnika. W zasadzie oslonę silnika skrócilem o jakieś 7mm, przeszlifowałem od środka i zaokrągliłem krawędzie kadłuba dopasowujęc lepiej do osłony silnika, na koniec cofnełem pakiet napędowy do tyłu, tak że ŚĆ wypada 5mm za tylną krawędzą dźwigara. Mam nadzieję że zmniejszy to skłonność do pochylania się modelu na nos przy kołowaniu i starcie, oraz nie pogorszy stateczności modelu. Operacje te odchudziły model o 100g i waży obecnie 2010g. Odchudziłem również film z lotu, jest to to samo tylko mniejsze.

film z lotu Kataną wmv 1,8MB 2min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to host do przechowywania plików www.freewebtown.com , podawane linki są do moich plików, tak że nie powinno być problemów. Pewnie są tam pliki które dokonują ataków, ale nie moje, tym bardziej, że zazwyczaj sprawdzam czy plik daje się ściągnąć i otworzyć, to wtedy zauważył bym jak coś byłoby nie tak. Zapewniam przed chwilą ściągałem i porównałem plik katana1lite.wmv z oryginałem są identyczne. Ponadto to są linki do konkretnych plików a nie strony z prezentacją, która jest łatwiej zmodyfikować w opisywanym celu. Jak na razie nie widzę problemu w ściąganiu plików z zamieszczonych linków.

Właściwie nie korzystam z witryn takich jak YouTube bo tam nie mam wpływu na format zamieszczonych plików i prościej mi przez serwer ftp przenieść te pliki do hosta frewebtown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kr3cik, Zgadza się, nie używałem firefoxa tylko zawodnego IE7 + nakładka Maxthon. Na razie nie bardzo mam czas przenosić wszystko gdzie indziej. Poki co zdjęcia otwierają się dobrze, tak, że tylko z filmikami jest problem, a kolejna rejestracja na kolejnym hoście np YouTube nie podoba mi się. Ciekaw jestem czy jest to związane z całą masą spamu który może później trafiać za pośrednictwem wlaśnie np YouTube? Tego się najbardziej obawiam i to mnie powstrzymuje przed rejestracją na tego typu witrynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gratuluje pilotowi. Figury ladnie nakreslone i idealnie zatrzymane. Po prostu SUPER! No i ta muzyczka ...

Miło to słyszeć, dzięki. Powiadomię Kamila, że ładnie lata - można obejrzeć też jak Kamil lata swoim ParkMasterem http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=216541 (też moj film na Youtubie z resztą pierwszy wstawiony tam). Co do muzyczki to jest to Sophie Zelmani i pasowało mi to pod ten filmik i też się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.