Skocz do zawartości

Jelenia Góra


miro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Jestem z Jeleniej Góry,mam 32 lata i właśnie zaczynam przygodę z modelami.

Tak naprawde nie podjąłem jeszcze decyzji co do modelu.

Rozważa kupno samolotu lub helikoptera,natomiast nie mam bladego pojęcia czy będzie to

model elektryczny czy spalinowy.Mam sporo miejsca na puszczanie modeli.

To chyba tyle na wstępie.

Pozdrawiam forumowiczów i licze na wyrozumiałość,czasem moge zadać jakieś głupie pytanie,ale cóż jestem jeszcze zieolny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Kamyczek_RC

No to jest nas paru pozytywnie zakręconych paru dziadków też zostało w tym jeden co wybił wszystkie krety na lotnisku ;). Mamy więcej od wszystkich bo i zbocze i lotnisko . Tych co wiszą bo ich na skrzydła nie stać tez paru się znajdzie ;) I solidny sklep w którym to co na stronie to w magazynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak masz fajnie ;)

 

Ja Jelenią bardzo mile wspominam.

Spędziłem tam najlepsze wakacje na obozie lotniarskim.

3 tygodnie ze studentami (sam bylem między 4 a 5 klasą technikum), namioty w lesie na szczycie niedaleko od hangarów.

Tylko harcerze czasem psuli krew jak na południowym zboczu sobie lotnisko robili (spadochroniarze).

Na tym "obozie" poza lataniem na lotni, latałem też moim pierwszym RC szybowcem na zboczu północnym (pierwsze i w zasadzie jedyne moje latanie na zboczu - fajna sprawa.

Coś koło 1987 roku to było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

U nas zawsze wiele opcji latania lotnisko i zbocze , tyle że w sezonie nić nie wiało i latania na zboczu było mało . Baza sie poprawia remontują hotelik swietne miejsce na polatanie i wypad w góry. A wakacje zawsze można powtórzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.