Skocz do zawartości

Różnice w sterowaniu (śmigłowiec jedno i dwuwirnikowy)


Yarp

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jakie dziecko ile lat?, ja miałem PiccoZ zwykłego 1wirnikowego, i zabawa w domu była przednia, jak i w szkole na lekcjach 8) te przeloty i lądowania na biurku nauczyciela to jest coś, a potem ucieczki(młodsi nie naśladujcie tego :D ).

Jeśli dziecko jest za małe i np. nie ma możliwości na latanie większymi modelami ja polecił bym taką zabawkę na rozpoczęcie przygody z zdalnym sterowaniem modelami :wink: .

A jak bakcyla złapie to pójdzie sie w górę i do większych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pico Z możesz kupić za mniejsze pieniądze np. tu: http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1469,mini-helikopter-elektryczny-little-bee ale myslę, że znajdzie sie i taniej. Ten śmiglak dla małego dziecka moze być fajny jednak nie jest rozwojowy.

Steruje się nim tak, że jedną dźwignią unosisz helikopter a drugą obracasz. Nie masz wpływu na pochyły czy przechyły bo jest 2 kanałowy. Zabawka, która bawi ale szybko się znudzi.

 

Dużo lepszą inwestycją będzie to: http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1374,lama-v3-e-sky Lama to 4 kanałowy model. Steruje sie nim we wszystkich kierunkach. Lata jak prawdziwy helikopter, części jest od groma wszędzie i są tanie. Jak się rozbije to zawsze da sie go naprawić, wymienić łopaty itp. Jest to uznana i przemyślana konstrukcja. bardzo stabilna i nadająca sie do latania po domu i przy bardzo bezwietrznej pogodzie na dworze.

Polecam, niewiele droższa a kilka razy lepsza niż zabawki typu picoZ czy ta tandetna pseudomakietka chinooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.