Skocz do zawartości

Jak wymienić EK1-0321 lama v4?


TeniQ

Rekomendowane odpowiedzi

OK serwo wymienione! tylko jest mały problem :D serwo, które zakupiłem różni się odrobinke od tego oryginalnego. Oryginalne serwo ma numer EK2-0508 a zapas ...0500 różni się tym, że... nie pasuje :D tzn. ma "wypustkę" i nie da rady wsadzić :D poza tym te białe coś łączące serwo z wirnikiem jest większe ( nie ucięte ). oczywiście tą jedną część zwyczajnie zamienię (śrubka). Moje pytanie to: czy parametry serwa są takie same? piłować "cycka"? przepraszam, że tak marudzę, ale wole się zapytać bo zdając się na panów ze sklepu na bitwy warszawskiej 1920 to by chyba się skończyło na oddaniu im tego " do serwisu" i zapłaceniu ładnych groszy( swoją drogą pan w sklepie się zarzekał, że pasuje na 100%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha oni tam wyczują czy znasz temat czy nie - do mnie sie nie odzywają bo conieco wiem a odwiedzam ich jak jestem w stolicy. A użytkownikowi który pyta czy tak czy nie będą chcieli sprzedać to na czym wiecej zarobią/to co im zalega. Jeśli cycek wygląda na niepotzrebny w prawidłowym działaniu to go śmiało piłuj.

 

Właśnie oglądam to serwo i już widac gdzie był haczyk :D serwo wycofane z produkcji :D

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=312

 

Co do 0608 to różnica jest w wadze o 0,5gr na korzyść 0508, sile serwa o 0,3 kg dla 0500 i nieznacznie szybkości reakcji (o 0.02 sek. :D)

 

Jak zamontujesz to będzie działać dobrze :P wymiary ma te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde robią w wała za takie gówniane pieniądze... smutne ( ale cfanianki mają dobrze zaopatrzony sklep ) ehhh w dodatku sprzedawca taki trochę anemiczny... jakby śniadania nie jadł. Ok biorę te serwo jutro na warsztat do pracy :D

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.